Клімкін: Ставлення США до України може змінитися після розмови Зеленського і Трампа

Фото EPA-EFE

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що після опублікування стенограми розмови Трампа та Зеленського України ризикує бути втягнутою у внутрішню політичну боротьбу у США.

Про це він розповів в інтервʼю theБабелю.

«Ризики для країни є шаленими. Короткострокових ризиків, таких як скорочення військової допомоги, немає, але ставлення ключових осіб нинішньої американської адміністрації до України може змінитися через небезпеку імпічменту Трампа. І є величезні середньострокові ризики, тому що для пересічного американця Україна перетворюється на джерело проблем. Це загрожує двопартійному консенсусу підтримки України Сполученими Штатами», – розповів він.

На запитання про те, що Україна має зробити, щоб вийти з цієї ситуації з мінімальними втратами, Клімкін відповів:

Ми маємо бути максимально відкритими та прозорими у спілкуванні. Політичні питання потрібно відокремити від юридичних. Також ми маємо дотримуватися збалансованого підходу до всіх основних гравців американської політики та в жодному разі не створювати враження, що наші дії впливають на перебіг передвиборчої кампанії в США.

Нагадаємо, Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа.

Loading...