В ОРДЛО мешканцям розсилають СМС-спам з метою психологічного впливу, – розвідка

Збройні угруповання активізували на Донбасі застосування завезеного з Росії обладнання для розсилки спам СМС-повідомлень абонентам мобільного зв’язку з метою психологічного впливу на особовий склад ЗС України та населення.

Про це повідомляє пресцентр Міноборони.

«За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях підвищує рівень технічного забезпечення проведення пропагандистських та інформаційно-психологічних заходів. Для посилення їх ефективності окупанти активізували застосування завезеного з Росії обладнання для розсилки спам СМС-повідомлень абонентам мобільного зв’язку з метою психологічного впливу на особовий склад ЗС України та населення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це пов’язано зі зниженням рівня довіри до повідомлень російських і місцевих ЗМІ серед жителів тимчасово окупованих територій. Так, намагання російських пропагандистів звинуватити Об’єднані сили у підриві автомобільного мосту (19 вересня ц. р.) у м. Луганськ були сприйняті місцевою громадськістю, як спроба запобігти проявам невдоволення діяльністю окупаційних адміністрацій та відволікання уваги від зростання проблем соціального забезпечення.

Нагадаємо, від початку поточної доби збройні угруповання здійснили вже 15 прицільних обстрілів українських позицій.

Loading...