Новини » Суспільство 25 вересня, 2019, 10:22
​Суддя із Криму за держзраду отримав 12 років тюрми
<nbsp;>

Святошинський районний суд Києва заочно визнав винним суддю Апеляційного суду АР Крим у вчиненні державної зради та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років.

Про це повідомляє пресслужба Генеральної прокуратури. 

Згідно з повідомленням, під час досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що громадянин України, будучи суддею зазначеного суду, умисно, з березня 2014 року по 2015 рік сприяв зміцненню окупаційної влади Російської Федерації шляхом безпосередньої участі в утворенні та функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території півострова Крим, а також шляхом виконання функцій представника окупаційної судової влади держави-агресора (Указом Президента Російської Федерації від 19.12.2014 №786 призначений "суддею Верховного Суду Республіки Крим") з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим. 

Такими діями Російській Федерації умисно надано допомогу в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду суверенітетові та територіальній цілісності України.

Як зазначається, за принципової позиції прокурорів указаного управління при підтриманні публічного обвинувачення в суді колегією суддів Святошинського районного суду м. Києва в порядку спеціального судового провадження 23.09.2019 вказаного суддю визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.  

Злочинцю призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років з конфіскацією всього належного йому майна. 

Нагадаємо, спецслужби Російської Федерації погрозами та шантажем намагалися завербувати мешканку Хмельниччини. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 08:31 :43