Россільгоспнагляд знищив європейські сири, які були виявлені в Криму у магазинах

Ілюстраційне фото

У магазинах Севастополя і Євпаторії фахівці Россільгоспнагляду виявили європейські сири, які заборонені для ввезення в Росію і анексований нею Крим.

Як повідомляє прес-служба відомства, під час перевірки виявили понад 58 кг сиру – «Брі», «Камамбер», «Дорблю», «Ландау», – передають Крим. Реалії.

«Щодо вищевказаної продукції власником не було надано інформації про оформлення ветеринарних сертифікатів та інших документів, які б підтверджували походження, якість і безпеку продукції, а на самій продукції було відсутнє маркування російською мовою і встановлені терміни придатності», – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що зазначена продукція була вилучена з обігу та знищена в печі-інсинератор «Хурікан-150».

У минулому році президент Росії Володимир Путін продовжив продовольче ембарго щодо країн, які запровадили санкції після анексії Криму. У чорному списку опинилися країни Євросоюзу, США, Канада, Австралія, Норвегія, Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн. Пізніше в нього була включена і Україна.

Нагадаємо, Європейська Рада, окрім «річного» пакету Кримських санкцій проти Росії продовжила на 6 місяців секторальні санкції ЄС проти Росії у зв’язку із невиконанням мінських домовленостей.

Loading...