Aнонси

усі анонси

Нові обличчя МВС: що відомо про Олександра Гогілашвілі – новопризначеного заступника Авакова

Верховна Рада України 29 серпня призначила міністром внутрішніх справ Арсена Авакова. По суті це – перепризначення, адже Аваков займав цю ж посаду ще до президентських виборів та масштабних кадрових змін у Кабінеті міністрів України. Ходть чутки, що Авакова залишили на посаді на особливих умовах, а саме – узгодження кандидатур своїх заступників з Президентом Володимиром Зеленським. Днями стало відомо, що головний претендент на посаду заступника голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександр Гогілашвілі, який нібито тісно пов'язаний з гарантом.

Нові обличчя МВС: що відомо про Олександра Гогілашвілі – новопризначеного заступника Авакова
Фото ZIK

Сьогодні, 25 вересня, це припущення підтвердилося – Гогілашвілі офіційно став заступником Арсена Авакова. Його призначили на закритому засіданні Кабінету міністрів України. Поки ми мало знаємо про Олександра Гогілашвілі – лише деякі його біографічні дані та професійні здобутки.  

Хто такий Олександр Гогілашвілі 

Олександру Генріховичу Гогілашвілі 46 років. Відомо, що він є керівником зв’язків з громадськістю Міжнародної антинаркотичної асоціації та співробітником міжнародного громадського об’єднання «Центр здорової молоді», що надає платні послуги з фізичної та психологічної допомоги наркозалежним. Подейкують, що Гогілашвілі займається цим протягом останніх десяти років і добре знайомий з нинішнім Президентом України.

Як Гогілашвілі пов'язаний з Зеленським

Про знайомство з Президентом може свідчити їхня зустріч під час відкриття «спортивно-терапевтичного табору» Міжнародної антинаркотичної асоціації, що відбулося наприкінці травня цього року. 

До речі, дружина Олександра Гогілашвілі, Марія Левченко – помічниця Володимира Зеленського часів «95-го кварталу», а з початку його президентської каденції продовжує працювати помічницею вже в Офісі Президента. 

Задеклароване майно Гогілашвілі 

Головне джерело доходу Олександра Гогілашвілі, за даними декларації за 2018 рік, розміщеній на офіційному сайті Єдиного державного реєстру декларацій, – заробітна плата за роботу у Міжнародній громадській організації «Центр здорової молоді». 

Родина Гогілашвілі володіє квартирою у Києві та легковою автівкою. Площа квартири становить 55 квадратних метрів та зареєстрована на дружину Олександра Марію, а автомобілем марки Mazda 2008 року випуску подружжя володіє разом на рівних правах. Також родині Гогілашвілі не належать жодні об'єкти незавершеного будівництва, цінне рухоме майно (окрім транспортних засобів), цінні папери, нематеріальні активи та корпоративні права на будь-що. 

Окрім цього, подружжя Гогілашвілі задекларувало готівкові кошти, розміщені на банківському рахунку, у сумі 10 000 доларів. 

Найцікавіше, що у полі декларації «Місце майбутньої роботи для кандидатів», Олександр Гогілашвілі вказав «Міністерство внутрішніх справ України» і посаду, на яку претендує як кандидат – заступник Міністра. 

Однак, з приводу свого можливого призначення заступником Авакова сам Гогілашвілі ще нещодавно казав таке: «Вважаю, що поки говорити немає про що. Власне, у цьому поки немає сенсу: подати і стати – речі абсолютно різні. Поговоримо, коли буде призначення». 

*****

Окрім цього, 25 вересня, коли призначення все ж відбулося, окрім Гогілашвілі, уряд схвалив кандидатури ще п’ятьох заступників міністра Авакова: Сергія Ярового (перший заступник), Антона Геращенка, Сергія Гончарова, Тетяни Ковальчук та Катерини Павлюченко.  

До речі, кадрові зміни розпочинаються ще в одному відомстві України. 23 вересня у відставку подав очільник Національної поліції України Сергій Князєв. Цікаво, що напередодні раптової відставки Князєва троє його заступників: Вячеслав Аброськін, Ігор Купранець та Віталій Невгад також подали у відставку та були звільнені за власним бажанням.  

І вже сьогодні, 25 вересня, на засіданні Уряду новим очільником Національної поліції призначили Ігоря Клименка. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19
Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19 Треба поговорити
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити