Енергійний Лукашенко і принциповий Путін: Медведчук охарактеризував лідерів країн

Віктор Медведчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук розповів, як сприймає лідерів іноземних держав, українських політиків та охарактеризував самого себе.

Це відбулось в ефірі проєкту «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Зокрема, політик заявив: бізнесмен Рінат Ахметов – талановита людина, натомість Ігор Коломойський – «здібний авантюрист». Окрім того, він висловив своє ставлення до перших президентів незалежної України – Леоніда Кравчука та Леоніда Кучми.

«Леонід Кравчук – мудрий, а Кучма – людина, яка за 10 років правління зробила дуже багато для України. Це результат його фахового, професійного досвіду і характеру», – переконаний Медведчук.

Натомість Ющенка політик вважає людиною, яка так і не вийшла зі свого образу.

«Це людина, яка містила себе у собі, у своєму образі, і не вийшла з цього образу, будучи 5 років президентом України. Саме з нього, з його правління, почався економічний занепад України», – заявив він.

Порошенка Медведчук назвав людиною з президентськими амбіціями, яка, ставши главою держави, не змогла із ними впоратись.

«Зеленський ж є людиною, у якої може бути велике майбутнє. Я хотів би щиро йому це побажати. Але він повинен зробити так, щоб ті люди, які йому довірились, не були розчаровані у ньому», – зауважив Медведчук.

Також він висловив своє ставлення до іноземних президентів – Дональда Трампа, Володимира Путіна та Олександра Лукашенка.

«Трамп –це бізнесмен, який у політиці зробив новий образ президента головної країни світу. Путін – дуже принципова, наполеглива і сильна людина, а Лукашенко – енергійний, бойовий, цілеспрямований і впевнений у собі», – вважає нардеп.

Окрім того, він розповів і про своє ставлення до колег по партії – Вадима Рабіновича та Тараса Козака.

«Рабінович – мудрий, дуже чутливий до несправедливості, який її сприймає емоційно, і цим закохує у себе багатьох людей. Я, наприклад, почав його поважати багато років тому саме через цю якість. Тарас Козак – мій друг і партнер, надійна та порядна людина», – зазначив політик.

Наостанок Медведчук зізнався, як сприймає самого себе.

«Проста людина, політик, один із керівників партії «Опозиційна платформа – За життя», який знає, чого він хоче, який знає, як досягти того, чого він хоче і буде цього досягати», – заявив він.

Як повідомлялось, раніше голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук зазначав, що не виключає  повернення на телебачення своєї дружини Оксани Марченко.

Loading...