Новини » Світ 24 вересня, 2019, 13:18
Європейський суд прояснив видалення даних з пошуковика Google
Google. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Google. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Раніше Франція вимагала від Google видаляти за запитом користувачів інформацію про них у всьому світі, а тепер Європейський суд обмежив дію цього правила на території Європи.

Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, сьогодні Європейський Союз у Люксембурзі виніс рішення про те, що компанія Google та інші пошукові сервіси зобов'язані на вимогу громадян Євросоюзу видаляти інформацію щодо них зі своїх систем лише на території ЄС.

Рішення також зобов'язує пошуковики вжити заходів для того, щоб європейські користувачі не могли пройти за посиланням на сайти, які не підпадають під дію законодавства Європейського союзу.

Пошуковики повинні у рамках своїх можливостей дотримуватися права громадян на захист особистого життя та персональних даних.

Зазначається, що у 2014 році Європейський суд визнав право європейців на видалення стосується їх отриманій інформації. Проте спірним залишалося питання про те, на яку територію поширюється це рішення - всіх країн або тільки ЄС. Пізніше Франція зажадала від пошуковика Google видаляти за запитом користувачів інформацію про них у всьому світі.

Нагадаємо, раніше інтернет-гігант Google погодився заплатити майже 1 млрд євро, щоб домогтися припинення розслідування, яке ведеться по відношенню до нього у Франції вже кілька років. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 04:12 :49