Новини » Світ 24 вересня, 2019, 14:55
​У Польщі зростає кількість проявів ксенофобії проти українців, - Денісова
ZIK
ZIK

Уповноважена Верховної Ради України з прав людина Людмила Денісова заявила своєму польському колезі Адаму Боднару про занепокоєння зростаючою тенденцією ксенофобії, дискримінації та ворожнечі на ґрунті ненависті за національною ознакою.

Про це Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook.  

Згідно з повідомленням, під час робочої поїздки до Варшави Денісова зустрілася із Уповноваженим з громадянських прав Польщі доктором Адамом Боднаром.

Як зазначається, сторони  підписали лист про наміри щодо поглиблення двостороннього співробітництва й обговорили питання захисту прав трудових мігрантів та обміну інформацією про умови праці українських громадян.

"Крім того, висловила своє занепокоєння зростаючою тенденцією ксенофобії, дискримінації та ворожнечі на ґрунті ненависті за національною ознакою. За чотири роки кількість таких випадків збільшилась з 30 до 190. Не всі громадяни України звертаються до відповідних установ, коли порушуються їх права, тому ця цифра може бути більша", - наголосила український омбудсмен. 

За словами Денісової, останній факт ксенофобії стосовно громадянина України зафіксовано 20 вересня, коли жорстоко побили українського студента. Справа знаходиться на її особистому контролі.

Також Уповноважена має намір звернутися до Міністерства закордонних справ України щодо розширення консульського представництва задля посилення захисту українських громадян, чия кількість на території Польщі постійно зростає.

Нагадаємо, у польському місті Жори група п'яти чоловіків жорстоко побила студента, який приїхав до Польщі з України. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 10:29 :20