Новини » Політика 24 вересня, 2019, 11:57
Стефанчук запропонував Раді штрафувати кнопкодавів до 85 тис. грн
Руслан Стефанчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Руслан Стефанчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував Проєкт Закону №2148 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України, який передбачає впровадження штрафниї санкцій за неперсональне голосування.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Згідно з пояснювальною запискою, Проєктом Закону пропонується встановити кримінальну відповідальність за здійснення народним депутатом України будь-яким способом голосування на засіданні Верховної Ради України замість іншого народного депутата України (неособисте голосування).

Таке діяння каратиметься штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто до 85 тис. грн.

Відповідно до статті 216 Кримінального процесуального кодексу України досудове розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

Раніше повідомлялося, що народна депутатка від фракції «Слуга народу» Олена Копанчук не має наміру складати мандат через кнопкодавство попри те, що підписувала відповідний меморандум.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:26 :44