На Рівненщині повернули у комунальну власність ділянку вартістю 240 млн грн

Прокуратура Рівненської області відстояла у господарському суді повернення у комунальну власність земельної ділянки вартістю понад 240 мільйонів гривень.

Як повідомляє пресслужба прокуратури, за рішенням суду приватне підприємство зобов’язано повернути одній із сільських рад Гощанського району земельну ділянку з цільовим призначенням – землі промисловості та технічної інфраструктури, вартістю 240,2 млн грн.

Встановлено, що у січні 2007 року між приватним підприємством та сільською радою укладено договір оренди землі терміном на 49 років.

Пізніше, у травні цього ж року приватне підприємство визнане банкрутом та розпочато ліквідаційну процедуру, однак орендовану земельну ділянку, всупереч вимог діючого законодавства власнику не було повернуто.

Внаслідок таких незаконних дій орендаря, орган місцевого самоврядування був  позбавлений можливості використовувати земельну ділянку або надати в оренду іншим особам та отримувати орендну плату.

Тому прокуратура звернулась до суду про розірвання договору оренди та повернення власнику земельної ділянки вартістю 240,2 млн грн.

Також повідомлялося, що прокуратура міста Київа скерувала до суду справу щодо 12 учасників злочинної групи, які кілька років поспіль утримували у неволі на Одещині близько сотні людей та змушували їх тяжко працювати. 

 

 

Loading...