Новини » Політика 23 вересня, 2019, 13:39
Питання Криму в «формулі Штайнмайєра» винесене за дужки, - Чаплига
ZIK
ZIK

Розмовами про підписання нового міжнародного договору влада намагається підготувати ту частину суспільства, яка виступає категорично проти, до того, що будуть підписані угоди за «формулою Штаймайєра».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний консультант Михайло Чаплига.

Ведучий зауважив, що команда Зеленського планує підписати міжнародний договір, який гарантуватиме цілісність України. Він поцікавився, який це може бути договір, якщо Крим залишається окупований Росією. Пан Чаплига відповів, що жодних договорів бути не може.

«До того ж, якщо йде мова про «формулу Штаймайєра», то Крим взагалі винесений за дужки. Річ у тім, що в міжнародному праві з точки зору України і всіх адекватних країн Крим є територією України. Мова йде про те, що з Кримом буде щось на кшталт того, що було з республіками Прибалтики, коли вони після війни були окуповані», – зазначив політичний консультант.

Зокрема, за його словами, новим договором влада фактично намагається підготувати ту частину суспільства, яка виступає категорично проти, до того, що будуть підписані відповідні угоди за «формулою Штаймайєра».

«Формула Штаймайєра» все одно буде підписана. Є чітке розуміння цієї формули у всіх сторін, зокрема в усіх представників нормандської четвірки. Просто виникає питання, як бути з тією частиною суспільства, яка не готова це сприйняти», – прокоментував Чаплига.

Нагадаємо, що в понеділок, 23 вересня, президент Зеленський відправився до Нью-Йорка для участі у Генасамблеї ООН, що триватиме до 26 вересня. Там же він може зустрітися із Дональдом Трампом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 10:58 :16