Новини » Спорт 22 вересня, 2019, 0:15
Збірна України з волейболу – у чвертьфіналі чемпіонату Європи-2019!
Чоловіча збірна України з волейболу у бельгійському Антверпені вирвала перемогу у місцевої національної команди і вийшла у чвертьфінал Євро-2019 / cev.eu

Волейбольна збірна України під орудою латвійського фахівця Угіса Крастіньша в неймовірному за драматизмом та напругою матчі 1/8 фіналу Євро-2019 в бельгійському Антверпені на очах тамтешніх вболівальників на тай-брейку вирвала перемогу у протистоянні з командою господарів – 3:2 (25:22, 21:25, 14:25, 25:18, 15:10).

Чоловіча збірна України проявила характер на гостьовому майданчику і переписали свою історію. «Синьо-жовті» вперше зіграли у плей-оф чемпіонату Європи – у бельгійському Антверпені команді Угіса Крастіньша протистояла місцева команда.

У першій партії українці, повідомляє xsport.ua, обіграли свого суперника, який на домашньому майданчику вважався явним фаворитом. Про це говорив і європейський рейтинг, де наша команда йде на 19-му місці, а Бельгія – на сьомому. Але результативна гра Ерещенко, Вієцького і Семенюка дозволила Україні повесті в матчі по сетах – 1:0 (25:22).

У другій партії здавалося, що рахунок ось-ось стане 2:0 на нашу користь, але при рахунку 18:11 бельгійці змогли переломити хід протистояння. Причому зробили вони це настільки переконливо (25:22), що не тільки зрівняли рахунок, а й деморалізували українську команду на третій сет, який ми віддали з розгромним цифрами на табло – 14:25.

Перед стартом четвертого сету головний тренер збірної України зміг таки переналаштувати команду, і у важкій боротьбі Україна перевела матч в тай-брейк (25:18).

Вирішальна партія до 15 очок почалася для нас невдало, ми постійно боролися за рівний рахунок, але до зміни сторонами вперше вийшли вперед – 8:7. Після невеликої перерви Україна не дала супернику шансів зачепитися за свою гру і здобула неймовірно вольову перемогу – 15:10 на тай-брейку і 3:2 за партіями!

Волейбол. Збірна України перемагає Бельгію та виходить в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи

Тепер в 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2019 збірна України зіграє у вівторок, 24 вересня (початок – 21:30 за київським часом), проти команди Сербії – першого номера європейського рейтингу, переможця Євро-2011 і Світової ліги-2016.

2019-10-19 09:45 :43