Новини » Світ 22 вересня, 2019, 4:28
Трамп має намір проігнорувати кліматичний саміт ООН

Президент США Дональд Трамп проігнорує саміт ООН, присвячений боротьбі зі змінами клімату, який пройде на 74-й сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку наступного тижня.

Натомість Трамп проведе власний захід, який присвячений релігійним переслідуванням, повідомляє CNN. ​

Зазначається, що під час попереднього саміту G7, який пройшов у Франції, Трамп пропустив сесію, присвячену зміні клімату, на якій були присутні всі інші світові лідери.

Цього разу він пропускає подію теж присвячену кліматичним змінам у світі, на якій будуть представлені десятки світових лідерів.

Очікується, що його відвідають ключові союзники США - Німеччина, Великобританія та Франція. Також згідно з проєктом порядку денного там мають бути Китай та Індія.

Натомість США представить на цьому саміті головний заступник помічника держсекретаря з питань океанів та міжнародної екологічної та наукової діяльності Марсія Бернікат.

Замість кліматичного саміту Трамп скликає сесію ООН, на якій має намір  обговорити релігійне переслідування в усьому світі. Цю тему його помічники характеризують, як найважливішу частину його візиту до ООН наступного тижня.

Нагадаємо, 20 вересня понад 2 тис. людей вийшли на кліматичний марш по всій України з вимогами нового екологічного курсу для нового уряду.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 14:18 :25