Прикордонники США допоможуть українцям впроваджувати нову модель охорони кордону

Представники Прикордонно-митної служби США допоможуть українським прикордонникам впроваджувати нову модель охорони кордону.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко.

За його словами, він мав можливість разом з офіцерами Держприкордонслужби детально вивчити особливості роботи Прикордонно-митної служби США. Зокрема, вони знаходилися на одній зі складних ділянок – кордоні з Мексикою.

«Американські охоронці кордону ознайомили нас з організаційно-штатною структурою та завданнями підрозділів, які прирівнюються до наших прикордонних загонів і відділів прикордонної служби», – написав він.

Окремо мали можливість спостерігати як здійснюється пошук правопорушників і прикордонний контроль та які сучасні технічні засоби використовуються в охороні кордону. Йдеться про мобільні рентген апарати і обладнання для віддаленого контролю за ділянками.

Він наголосив, що отримані знання буде активно впроваджувати в Держприкордонслужбі. 

«Зокрема, на одній з ділянок продовжимо апробовувати нову модель охорони кордону і в цьому нам допомагатимуть саме представники Прикордонно-митної служби США», – додав він.

Раніше, голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко заявив, що в рамках реформування ДПСУ триває процес оптимізації центрального апарату відомства. Зокрема, з 15 існуючих департаментів в Адміністрації створено 5, загалом кількість самостійних структурних підрозділів скорочено на третину, а кількість генеральських посад зменшено на 21 %.

 

 

Loading...