Президент Польщі розпочав чотириденний візит до США

У неділю, 22 вересня, президент Польщі Анджей Дуда розпочав чотириденний візит до США.

Основною метою візиту є виступ на форумі ООН, розмова з президентом Дональдом Трампом та зустрічі з польською діаспорою, повідомляє Польське радіо.

Першого дня візиту глава Польщі зустрінеться з представниками Полонії. У понеділок Анджей Дуда візьме участь у саміті ООН з питань клімату та зустрічі на високому рівні щодо релігійної свободи організованої США за участю Дональда Трампа.

Цього ж дня відбудеться двостороння зустріч президентів Польщі та США, під час якої буде підписана детальна угода про збільшення американської військової присутності в Польщі.

Наступного дня передбачено участь президента Дуди в сесії Генеральної асамблеї ООН. Під час сесії глава Польщі виступить із промовою, а згодом візьме участь у двосторонніх зустрічах з лідерами Естонії та Казахстану.

В останній день візиту до Нью-Йорка Анджей Дуда візьме участь у зустрічах ООН з питань сталого розвитку та Конвенції про права дитини і зустрінеться з представниками єврейських організацій.

Нагадаємо, зустріч президента України Володимира Зеленського і президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа відбудеться 25 вересня.

Loading...