Порошенко заявив, що немає жодного стосунку до «Роттердам+» і нікого не боїться

Експрезидент України Петро Порошенко заявив, що у нього та його політсили є достатньо механізмів захисту від переслідувань. А інформацію про путч, який нібито він готує, повідомить нардеп від «Слуги народ» ЛІза Богуцька.

Про це він заявив, коментуючи «5 каналу» ймовірність сісти у тюрму, якщо рішення судів у справах, де він фігурує, буде не на його користь.

Порошенко додав, що він «нікого і нічого не боїться» і «нічого в них не получиться». 

«Ці хлопчики – не перші, хто хотіли запроторити Порошенка... І у 2003, і в 2004, і коли на канал були «наїзди», і в 2007-2008, 2012-2013 роках... Нічого в них не вийде», заявив він.

За його словами, рішення судів (які будуть не на його користь) це буде удар по українській владі і державі Україна. Йдеться про повернення політичних переслідувань.

Експрезидент Петро Порошенко також заявив, що зацікавлений у неупередженому розслідуванні справи формули «Роттердам+».

Він стверджує, що не має жодного стосунку до формули «Роттердам+».

«Ніколи її в очі не бачив до того, як вона була запроваджена. До того, як вона почала публічно обговорюватися», – заявив Петро Порошенко.

Він також назвав «кроком уперед» запровадження формули «Роттердам+» порівняно з «ручним керуванням».

Порошенко також зіронізував, що інформацію про грудневий «путч» повідомить нардеп від «Слуги народу» Ліза Богуцька.

«Вона заздалегідь повідомить, коли буде путч», - додав він.

Нагадаємо, Порошенко також заявив, що проведення безпідставних обшуків і допитів в рамках досудових кримінальних проваджень слідчими ДБР штовхають правоохоронну систему на хибний шлях, яким йшов режим Януковича.

На думку Порошенка, якщо Янукович йшов таким шляхом, яким зараз йде Державне бюро розслідувань. 

«З благословення, я можу так передбачати, керівника Офісу президента пана Богдана, близького партнера пана Портнова, колишнього заступника адміністрації Януковича», – наголосив п’ятий Президент України.

 

Loading...