Отруєний «Новічком» британець подає позов на РФ на мільйон фунтів

Жертва отрути «Новічок» Чарлі Роулі має намір подати позов на Росію і вимагатиме відшкодування мільйон фунтів стерлінгів.

Чарлі Роулі, який втратив подругу Дону Стерджес і був у комі протягом двох тижнів – найняв адвоката Патріка Магуайра, повідомляє The Mirror.

Зазначається, що саме цей адвокат захищав жертв терористичних атак на Вестмінстерському мосту в Лондоні у 2017 році.

«Це дуже вплинуло на моє життя. Я хочу справедливості». – каже Роулі.

Як повідомлялося раніше, отруєний в Еймсбері нервово-паралітичною речовиною «Новічок» британець Чарлі Роулі зустрівся з послом Росії у Великій Британії Олександром Яковенком. Посол заявив, що за отруєннями «Новичком» в Солсбері і Еймсбері стоїть не Росія, інакше ніхто не вижив би.

90-хвилинна зустріч в російському посольстві відбулася після того, як Яковенко погодився відповісти на питання Роулі з приводу смерті його подруги, 44-річної Дон Стерджесс.

Їй в руки потрапив «Новічок», замаскований під духи, сім днів по тому вона померла.

5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені непритомні у Солсбері та потрапили до лікарні з отруєнням невідомою речовиною, яку згодом ідентифікували як нервовий реагент «Новічок» російського походження.

В Організації із заборони хімічної зброї дійшли висновку, що влада Британії правильно ідентифікували речовину, якою були отруєні Скрипаль і його дочка Юлія, і підтвердили російське походження «Новічка». 

Loading...