Вражає ступінь достовірності, - Сенцов після перегляду серіалу «Чорнобиль»

Колишній політв’язень Кремля український режисер Олег Сенцов заявив, що манера зйомки серіалу «Чорнобиль» більше притаманна авторському кіно.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. 

За його словами, фільм дуже хороший і називати його серіалом якось не повертається язик, швидше це багатосерійний фільм. 

«Вражає ступінь достовірності не тільки художньої та історичної реконструкції радянського побуту, а й способу мислення і дій», – пише він. 

Сенцов також наголосив, що манера зйомки «Чорнобилю» більше притаманна авторському кіно, яке нібито мало хто дивиться. Хоча це насправді не так. Виявляється, що дивляться і розуміють багато людей по всьому світу. 

Щодо недоліків та неточностей то вони, за його словами, звичайно є, але це дрібниці, які не заважають головному – впливу цього фільму, який знято правдиво і ретельно.

«І навіть не дивлячись на головну невідповідність як на мене: сцена суду в останній серії, більше нагадує американське, а не совкове правосуддя, кіно мені дуже сподобалося», – підсумував Олег Сенцов. 

Також повідомлялося, що звільненому політичному в'язню Олегу Сенцову вручать Шевченківську премію, присуджену йому ще у 2016 році.

 

Loading...