Данія передумала депортувати біженців на безлюдний острів

Острів Ліндгольм

Новий уряд Данії офіційно скасував плани розміщення "небажаних" мігрантів на Ліндгольмі, незаселеному данському острові.

Про це повідомляє видання The Local

Міністр імміграції та інтеграції Маттіас Тесфає офіційно підтвердив цю інформацію.

"Дуже дорого було б плавати іноземним злочинцям між Ліндгольмом та материком. Одна ніч на острові коштує так само, як і одна ніч в розкішному готелі. Але це навряд чи більше спонукатиме (депортованих) людей поїхати додому. Зараз ми розпочнемо пошук дешевшої альтернативи. Іноземні злочинці у Данії не вітаються. Вони повинні їхати додому. Я готовий зайти далеко, щоб забезпечити це. Але це має бути через політику, яку ми розумно проводимо ", – зазначив міністр. 

Серед причин неможливості депортування фізичної особи – те, що ця особа не має громадянства або те, що між Данією та її країною не існує домовленості про реадмісію.

Щорічні витрати на одного утримуваного становлять 1 мільйон крон на Ліндгольмі порівняно з 300 тис. крон у діючих депортаційних установах, повідомляє Міністерство імміграції.

Громадськість не має доступу до Ліндгольмa, який використовували для дослідження вірусів, таких як коров'ячий сказ та чума свиней.

Раніше повідомлялося, що в Італії судитимуть двох офіцерів за загибель 260 мігрантів.  

Loading...