Новини » Суспільство 21 вересня, 2019, 2:30
Українські школярки презентували в Америці власний мобільний додаток

Учениці запорізьких ліцеїв та гімназій стали учасницями міжнародної зустрічі Technovation World Pitch. Тут школярки представили мобільний додаток, який розробили та створили самостійно.

Як повідомили у прес-службі Запорізької ОГА, на зустріч, присвячену IT-технологіям, яка пройшла у Сан-Франциско, поїхали 4 учениці запорізьких гімназій та ліцеїв. Варвара і Прасков’я Овчаренко, Єлизавета Еренбур та Ольга Табунщик раніше стали переможницями ІТ-проєкту «Technovation Challenge Ukraine». Завдяки цьому команда PrOVE IT отримала змогу виступити перед спільнотою зі всього світу, та продемонструвати власну розробку.

На зустрічі дівчата продемонстрували мобільний додаток «Meal for Will» – програму, яка має на меті поєднання ресторанів та супермаркетів з волонтерськими організаціями, які опікуються безпритульними, аби допомагати в боротьбі з бідністю і не викидати харчі.

Загалом захід створений для реалізації потенціалу дівчат віком від 10 до 18 років, які хочуть реалізовувати корисні IT-проекти та завдяки ним змінювати світ на краще. Запорізькі школярки ж скористалися нагодою потрапити на зустріч Technovation World Pitch з повна. Тут вони і отримали новий корисний досвід та знання і знайомства, а також – розповіли світу більше про нашу країну та її розвиток.

Нагадаємо, Віцепрем’єр розповів про перспективи 5G в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 22:55 :03