Новини » Суспільство 21 вересня, 2019, 11:40
Сьогодні – Міжнародний день миру
<nbsp;>

Сьогодні, 21 вересня, у світі відзначають Міжнародний день миру.

Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.

В ООН закликають всі держави і народи дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня, а також відзначати цей день проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

В штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку цей день щорічно розпочинається спеціальною церемонією біля Дзвону миру – спочатку звучить звернення Генсекретаря ООН, після якого він вдаряє в дзвін, потім, після хвилини мовчання, зі зверненням виступає голова Ради безпеки ООН.

День миру кожного року присвячений певній темі. Так, в різні роки він проходив під гаслами: «Права людини і підтримання миру», «Роззброєння і нерозповсюдження», «Молодь за мир і розвиток», «Мир і демократія: вислови свою думку», «Стійкий світ заради сталого майбутнього», «Освіта в дусі миру», «Право народів на мир», «Разом на благо світу: повага, безпеку і гідність для всіх», «Боротьба зі зміною клімату заради миру» і так далі.

Тема 2019: «Боротьба зі зміною клімату заради миру» – підкреслює важливість боротьби зі зміною клімату як способу збереження і підтримання миру на всій планеті.

Нагадаємо, мільйони людей по всьому світу беруть участь у глобальному кліматичному протесті із закликом до урядів країн вжити заходів для боротьби із зміною клімату напередодні саміту ООН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 08:40 :07