Новини » Спорт 21 вересня, 2019, 23:37
Шарль Леклер з Монако виграв кваліфікацію Гран-прі Сінгапуру у автоперегонах Формули-1
Пілот італійської конюшні «Феррарі» Шарль Леклер з Монако на Гран-прі Сінгапуру виграв п’ятий поул в цьому сезоні Формули-1 / ukrinform.ua

На трасі Маріна Бей триває 15-й етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів у класі болідів Формула-1. Переможцем кваліфікації Гран-прі Сінгапуру став монегаск Шарль Леклер («Феррарі»).

Як повідомляє ukrinform.ua, у кваліфікації на трасі Маріна Бей, вона як і основна гонка традиційно проходить у нічний час, кращий час показав пілот італійської конюшні «Феррарі» Шарль Леклер. Монегаск виграв п’ятий поул в цьому сезоні, причому три останні поули він виграв поспіль.

Слідом за Леклером завтра, 22 вересня, стартуватимуть британець Льюїс Гемілтон («Мерседес») і німець Себастьян Феттель («Феррарі»). Четвертий час показав голландець Макс Ферстаппен («Ред Булл»). П’яту і шосту стартові позиції в неділю отримають фін Валттері Боттас («Мерседес») і тайсько-британський автогонщик Александер Албон («Ред Булл») відповідно.

Додамо, що головна гонка Гран-прі Сінгапуру відбудеться завтра, 22 вересня. Початок – о 15:10 за київським часом.

2019-10-23 08:23 :32