Поліція відпустила усіх затриманих під час блокування російського вугілля на Львівщині

Усі затримані під час акції блокування руху поїздів з російським вугіллям на Львівщині відпущені.

Про це повідомив голова управління поліції Львівської області Василь Віконський, інформує пресслужба відомства. 

За його словами, враховуючи, що питання переросло в політичну площину, він звертається до місцевої влади та керівництва вугільного підприємства негайно вирішити свої спірні питання. 

«Поліція розблокувала шляхи, тепер ви повинні знайти вирішення проблеми. Запрошені до поліції громадяни будуть встановлені, порушники оштрафовані і всіх їх відпустять», – наголосив полковник поліції.

У Штабі блокади торгівлі з окупантами теж підтвердили, що всіх затриманих поліцією звільнено. А на першого командира батальйону «Донбас» Семена Семенченка складено адміністративний протокол.

«Всіх затриманих вдалося витягнути з поліції. Мене теж відпустили. Склали протокол адміністративного правопорушення. Чекаю призначення суду в Червонограді. Постраждалим надана медична допомога. І найголовніше: прорвати Блокаду ні спецназу, ні поліції, ні тітушні – не вдалося», – написав Семенченко у Фейсбук.

Нагадаємо, у Львівській області під час заходів з розблокування руху поїздів з російським вугіллям 8 правоохоронців отримали поранення та 28 осіб було затримано.

«На законні вимоги правоохоронців блокувальники не реагували. Поліція змушена була застосувати заходи поліцейського примусу, оскільки вони чинили фізичний спротив. Правоохоронці затримали 28 правопорушників, їх доставлено до відділку поліції, встановлюються їхні особисті дані», – сказано у повідомленні пресслужби Нацполіції Львівської області.

Зазначається, що одного із потерпілих співробітників поліції доставили у лікарню. Його діагноз уточнюється. 

 

 

Loading...