Монумент Вашингтона відкрили для відвідувачів після восьми років реставрації

Фото EPA-EFE

Пам’ятник столиці Вашингтона відкрився для громадськості після восьми років реставрації.

Про це повідомляє Голос Америки.

Знакова пам’ятка американської столиці – Монумент Вашингтона – закрили на 8 років, після того як 2011-го року землетрус силою майже 6 балів спричинив 150 тріщин у кам’яній споруді. Тепер споруда-олівець, – так його називають місцеві, – знову відкрита.

Відтепер відвідувачі можуть зайти всередину монумента і піднятись на вершину й побачити американську столицю з висоти пташиного польоту.

Джефрі Рейнболд, представник Національної Алеї та меморіальних парків, пояснює: «Ми повністю відновили та відбудували систему ліфтів. З ними йдуть нові кабелі, нове програмування, ми також відремонтували мотор, встановили нові системи безпеки».

Це один із найпопулярніших монументів на Національній Алеї Вашингтона. За рік його відвідує близько півмільйона людей. З самого ранку вишиковується черга за квитками.

Будівництво меморіалу Вашингтона почалось 1848 року, і тривало майже 40 років. Роботи відкладались, через брак фінансування в часи Першої світової війни.

Цього разу ремонт фінансували із фондів платників податків, із залученням мільйонів доларів приватних благодійних внесків.

Нагадаємо, у Єгипті відкрили дві гробниці в Луксорі після закінчення реставраційних робіт. Цим гробницям близько трьох з половиною тисяч років.

 

Loading...