Коломойський назвав умови, за виконання яких готовий відмовитися від «Приватбанку»

Ігор Коломойський

З колишніми співвласниками «Приватбанку» переговори не ведуться, але вони збираються домагатися компенсації за втрату своєї власності.

Про це олігарх Ігор Коломойський заявив в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера», передає Апостроф.

«Я це читаю тільки в пресі, ніяких реальних переговорів і не тільки реальних, консультацій, переговорів не ведеться», – сказав він.

Коломойський зазначив, що необхідно досягнення певного компромісу.

«Компроміс завжди потрібен, оскільки ми не відстанемо від нового власника акцій Приватбанку», – додав він.

Ведучий сказав, що розуміє, що бізнесмена більше не цікавить ПриватБанк, а потрібні гроші і запитав, чому держава повинна платити.

«Я хотів би уточнити. Нас цікавить ПриватБанк, але якщо це для процесу врегулювання велика складність і це якось може викликати якісь турбулентності на фінансовому ринку то, нічого страшного. Ми можемо відмовитися від цього. Все продається і купується в бізнесі», – зазначив Коломойський.

На уточнення про те, що держава вклала «величезні гроші в рекапіталізацію фінустанови», олігарх відповів, що даний факт вони визнають, але відмовлятися від своїх претензій не стануть.

«Тому, що на той момент, коли вона (держава, – прим. ред.) вклала ці гроші, наші 60 мільярдів були в ПриватБанку. А попереднє керівництво регулятора помножило їх на нуль і сказало, що там не просто нуль, а там ще і мінус», – резюмував Ігор Коломойський.

Нагадаємо, у США застерігають Зеленського від компромісів з Коломойським.

 

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

Loading...