Ексглава НБУ Гонтарева не збирається повертатися до України

Колишня голова Нацбанку України Валерія Гонтарева повідомила, що не збирається повертатися додому в Україну.

Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню Гордон.

Відповідаючи на питання про те, як вона себе почуває фізично і психологічно після всього, що сталося, Гонтарева заявила: «Психологічно 17 вересня був найважчим днем у моєму житті. Коли спалили мій будинок, а з ним все сімейні фотографії і реліквії, все речі...Мій чоловік як був в одних джинсах, так в них і залишився: весь його одяг згорів, у мене хоч в Лондоні були якісь речі. Це був дуже складний день. Здавалося, що кінець світу настав. Але сьогодні я вже всім друзям сказала: в інвалідному кріслі або на милицях все одно йду вперед».

Гонтарева зазначила, що не бачить, щоб Коломойського хтось зупиняв. 

«З ним фотографуються в Офісі президента, з ним роблять селфі, його вперше за 16 років запрошують на форум YES (Ялтинська європейська стратегія). Я цього не розумію. Як не розумію і того, чим саме йому заважаю. Мені він точно не заважає. Якщо країна вибирає нових героїв і вони виглядають ось так, значить, у країни таке уявлення про реформи і справедливості. Це вибір країни», – додала ексчиновниця.

Вона запевнила, що не буде перетинати кордон України. У неї там вже нічого немає.

«Вони, напевно, спеціально це зробили, щоб випалити мене напалмом з країни», – резюмувала вона.

Нагадаємо, колишню голову Національного банку України Валерію Гонтареву запросили до США для спілкування з американськими законодавцями після нападів на неї.

 

Loading...