Данилюк: Держава Україна влила у Приватбанк 155 мільярдів гривень

Ігор Коломойський

Приватбанк не може бути повернутий у приватні руки. Наразі він є в державній власності. У нього Україна влила 155 мільярдів гривень.

Про це сказав голова Ради національної безпеки та оборони України та ексміністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», передає 24.

Чи можливо повернути банк попереднім власникам? Я не бачу такого механізму. Після того, як держава вклала 155 мільярдів гривень, ці кошти мають якимось чином бути компенсовані. Зараз вони є в капіталі банку», – наголосив Данилюк.

Він додав, що стабільна робота Приватбанку впливає як на інвестиційний рейтинг України, так і на довіру до роботи нового уряду.

«Якщо ці гроші будуть виведені з капіталу, то держава знову його ліквідує. Це буде якась Санта-Барбара. Приватбанк є в державній власності. У нього Україна влила 155 мільярдів гривень. Це з кишені кожного громадянина. Це є вартість націоналізації. Питання дуже просте: якщо кошти платників податків були витрачені на порятунок цього банку, то ті, хто довели цей банк до такого стану мають за це платити, або, якщо націоналізація була необґрунтованою – ті, хто націоналізував», – пояснив Данилюк.

Нагадаємо, Коломойський назвав умови, за виконання яких готовий відмовитися від «Приватбанку».

 

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

Loading...