Новини » Політика 20 вересня, 2019, 14:20
Зеленський підписав закон про початок роботи Антикорупційного суду
Вищий антикорупційний суд України. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Вищий антикорупційний суд України. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Президент Володимир Зеленський підписав закон про початок роботи Вищого антикорупційного суду та уточнення підсудності справ ВАС.

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

Так, у графі про дату і стан проходження документа зазначається, що 20 вересня закон «Повернуто з підписом від Президента».

Як повідомлялося, Верховна Рада 18 вересня ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду». Відповідне рішення підтримали 323 народних депутатів.

Закон визначає, що підсудність Вищого антикорупційного суду як суду першої, апеляційної інстанцій, слідчих суддів поширюється на кримінальні провадження, відомості про які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з дня початку роботи цього суду.

Водночас ця норма не поширюється на кримінальні провадження, досудове розслідування у яких здійснює або здійснювало НАБУ та закінчили прокурори САП.

Відповідно до закону, до антикорупційного суду передаються усі кримінальні провадження, досудове розслідування у яких завершено прокурорами САП і судовий розгляд яких судами першої, апеляційної інстанцій не завершено до дня початку роботи Вищого антикорупційного суду.

Цей закон набуде чинності наступного дня після його опублікування в газеті «Голос України».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:47 :08