У США застерігають Зеленського від компромісів з Коломойським

ZIK

Експосол США в Україні, експерт аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер вважає, що президент України Володимир Зеленський не повинен йти на жодні компроміси з олігархом Коломойським.

Інакше Зеленський може може втратити підтримку, яку він завоював на Заході, про це Пайфер написав у своєму Твіттері.

Раніше низка міжнародних оглядачів та експертів заявили, що контакти Зеленського та його команди з Коломойським, і повідомлення про буцімто спроби вирішити ситуацію навколо «Приватбанку» з суперечливим бізнесменом завдають шкоди ставленню до України.

Увагу до взаємин між Зеленським та Коломойським привернула інформація у ЗМІ про переговори між президентом та його командою і Ігорем Коломойським. Зокрема видання Financial Times повідомило, що сторони контактують з метою вирішити ситуацію навколо «Приватбанку».

 «Це не прокатить з МВФ, які і підштовхували до націоналізації «Приватбанку», – заявив у соціальній мережі Twitter британський економіст Тімоті Еш.

Нагадаємо, у ЗМІ поширюються чутки, що нова влада хоче «досягти компромісу» з колишнім співвласником «ПриватБанку» Ігорем Коломойським. Проте прем’єр-міністр Олексій Гончарук відхрещується і заявляє, що уряд тільки вивчає ситуацію навколо банку. 

Loading...