Новини » Політика 20 вересня, 2019, 14:00 блоги
Путін має намір запропонувати Зеленському СНД як механізм для вирішення конфлікту на Донбасі?
Бачо Корчілава
Журналіст, прес-аташе посольства Грузії в Україні у 2005-2010 рр.
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

У ЗМІ з'явилася інформація, що Президента Зеленського запросили на саміт глав держав СНД, що пройде 11 жовтня в Ашхабаді. Хитрий хід Кремля або чергова профанація?

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Бачо Корчілава.

Це дуже цікавий, але стандартний хід з боку Кремля. Зрозуміло, що зустріч в Нормандські форматі, швидше за все поки не відбудеться, а тут можливість провести з Путіним двосторонню зустріч. Але треба розуміти, що там не буде ані європейскіх, ані американських партнерів, і Путін буде фактично на своїй території, в комфортних для себе умовах, і швидше за все, в разі поїздки туди Президента Зеленського, почне пропонувати СНД як ще один механізм для вирішення конфлікту на Донбасі.

Чому я так припускаю? Тому що саме так зробили в 1994 році з Едуардом Шеварднадзе, коли він спочатку потрапив на саміт глав держав СНД, провів зустрічі з Борисом Єльциним, а після погодився на нібито миротворців СНД, які виявилися лише російськими десантниками.

Зараз інші часи скажете ви? Але з тих часів, Росія і не намагається робити якихось нових нестандартних ходів. Навіщо, якщо всі ходи все ще працюють.
Тому я дуже сподіваюся, що Президент Зеленський не поїде, сенсу в такому візиті для України ніякого, а от для Кремлівських інтриг - достатньо.

Бачо Корчілава

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:00 :56