Протести шахтарів на Волині: Один гірник вже добу перебуває під землею

Фото ZIK

Працівники шахти "Бужанська", що у Волинській області, влаштували акцію протесту, оскільки вони вже декілька місяців не отримують заробітну платню.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook  народний депутат Ігор Гузь.

Згідно з повідомленням, гірники шахти "Бужанська", що перебуває у відомстві державного підприємства "Волиньвугілля",  вже четвертий місяць не отримують зарплату. Саме тому було зупинено роботу копальні. 

Помічники депутата, які приїхали на місце, зазначають, що ніхто із представників місцевої влади чи Поромівської об'єднаної територіальної громади, де розташована копальня, не з'явився до мітингувальників.

Як зазначається, підземний слюсар Михайло Боруцький уже добу перебуває в шахті й категорично відмовляється звідти підніматися. 

Свої вимоги він озвучив у присутності помічників нардепа: "Головна вимога – погасити заборгованість з зарплати. Прикро, що добуте нами вугілля на складах не реалізується. Уже більше року не вирішується питання з ЄСВ: річ у тому, що держпідприємство його сплачує, а податкова зараховує його у борги попередніх років. І тепер гірники, які виходять на пенсію, не можуть її вчасно оформити й отримувати. Вони вимушені звертатися до суду, бо внески сплачені, а по документах є заборгованість".

Також шахтар заявив і по збільшення зарплати: "Треба піднімати і розмір зарплати, бо вона критично низька. Ми вимагаємо зустрічі з головою профільного комітету Верховної Ради, міністром палива й енергетики, або його заступниками".

Нагадаємо, на шахті імені О. О. Скочинського, що в Кіровському районі окупованого Донецька, трапився вибух, внаслідок чого загинула людина. 

Loading...