Новини » Економіка 20 вересня, 2019, 12:15 блоги
Про що говорить тривалість життя в Україні як елемент добробуту
Олександр Охрименко
Президент Українського аналітичного центру
Украинцы
Украинцы

Середня тривалість життя в Україні в минулому році була 71,79 років. При цьому в СРСР, за "найкращої в світі медицини" і "найкращого життя", середня тривалість становила усього 67,71 років

Про це пише Олександр Охріменко на своїй сторінці в Facebook.

Це самий чіткий показник оцінки рівня життя в Україні.

Моя думка і не тільки моя, що найточнішим показником, що краще за всіх показує, як живуть українці і не тільки українці, – це тривалість життя в країні.

Якщо в людей є хороша робота і зарплата, то вони можуть дозволити і добре харчуватися і добре відпочивати. Можуть дозволити собі стежити за своїм здоров'ям і отримують кращу медичну допомогу. Як результат тривалість життя зростає. Але якщо в країні проблема, то скільки б не говорили про реформи і про те, що завтра буде краще, ніж учора, тривалість життя буде знижуватися.

Це дані про середню тривалість життя в Україні. Її вирахувати дуже просто. Аналізуючи дані про дату смерті та народження, рахують середній показник по всіх померлих за період. Тому показник з точністю до сотих часток року.

Згідно з офіційними даними Держстату України середня тривалість життя в Україні за підсумками 2018 року склала 71,79 років. У 1989 році вона була 70,89 років. У 1980 році, коли ще не було Горбачова і в СРСР була найкраща в світі медицина і найкраще життя, згідно думки окремих диваків, середня тривалість життя була 67,71 років.

Дійсно в 90 роки рівень життя в Україні впав і немає нічого дивного, що в 1995 році тривалість життя впала до 66,79 років. Але після цього багато змінилося і тепер вже рівень життя і тривалість життя в Україні вище, ніж в СРСР, а тим більш ніж в шалені 90-ті роки. Але хто це помічає.

Уровень жизниТривалість життя в Україні

Олександр Охріменко 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:17 :51