Новини » Політика 20 вересня, 2019, 8:26
"Правила життя" в ефірі телеканалу ZIK – повне відео
ZIK
ZIK

Напередодні ввечері в ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Правила життя" з ведучими Василем Апасовим та Надією Сасс.

Цього разу гостями вечірньої студії стали президент громадської спілки "Перша енергетична асоціація України" Василь Котко, доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський, політичний та економічний експерт Андрій Длігач.

Гості проєкту "Правила життя" обговорили найактуальніші та найбільш нагальні теми дня, який був багатим на події.

Повне відео можна переглянути тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:47 :19