Новини » Події Читать эту новость на русском

НАБУ: Свідку у справі заводу «Краян» повідомлено про підозру

Завод "Краян". Фото: Facebook-сторінка САП

Свідку у справі одеського заводу "Краян" повідомили про підозру за другу відмову від надання показань.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Мова йде про одного із свідків у справі заволодіння 92 млн грн з бюджету міста Одеси. Провадження стосується придбання будівель ВАТ ХК "Краян".

"Прибувши за викликом до Національного бюро та перебуваючи в службовому кабінеті детективів, вказана особа, посилаючись на статтю 63 Конституції України, відмовилась давати показання у кримінальному провадженні", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, вдруге свідок скористався своїм правом, спираючись на ту саму статтю Конституції, аби не давати показань під час провадження у Малиновському районному суді Одеси.

Крім того, він, посилаючись на ту ж статтю Конституції України, відмовився давати показання під час розгляду кримінального провадження.

Дії підозрюваного кваліфікуювали за ч.1 ст. 385 Кримінального кодексу України (відмова свідка від давання показань або відмова експерта чи перекладача від виконання покладених на них обов’язки).

Вказана стаття передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

Нагадаємо, дев’ятого липня в Одесі Малиновський райсуд виніс вирок у «справі заводу «Краян», яким виправдав мера Одеси Геннадія Труханова та його підлеглих.

Після чого експерт прокоментував рішення суду у «справі Краяна» на користь мера Одеси Геннадія Труханова, де висловив думку, що це стало цілком логічним у світлі того, що процес стараннями опонентів Труханова вийшов в політичну площину.

Далі, 31 липня керівник САП Назар Холодницький подав апеляційну скаргу на вирок у справі одеського «Краяну».

Loading...