​На Одещині викрили підпільний цех виготовлення "брендового" одягу, де працювали нелегали

ZIK

В Овідіопольському районі Одеської області викрили незаконне підприємство із пошиття "брендового" одягу, де працювали нелегальні мігранти.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції в Одеській області.

Згідно з повідомленням, підпільне підприємство з пошиття одягу з логотипом відомого бренду виявили в межах розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу.

Як зазначається, роботу такого підприємства забезпечували десять громадян однієї із країн Азії. Вони не мали жодних документів, що засвідчували б законність їхнього перебування на території України.  

За цим фактом на вісьмох іноземців було складено протоколи за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Щодо ще двох громадян за невиконання судового рішення щодо примусового видворення вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу. 

Згодом усі правопорушники будуть повернуті до країни походження. Наразі тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення повного кола осіб, які причетні до організації роботи цеху. 

Нагадаємо, на Закарпатті затримали 24 нелегальних мігрантів, яких намагалися поза пунктами пропуску переправити до Словаччини. 

Loading...