Новини » Події Читать эту новость на русском

На кількох пляжах Маріуполя виявили кишкову паличку

slovoidilo.ua

У Маріуполі в трьох з п’яти пробах морської води виявлено перевищення нормативного показника індексу ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички), та в контрольній точці відбору на пляжі Лівобережного району патогенну флору – Salmonella saintpaul (сальмонелла Сенпол).

Про це повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.

Зазначається, що незважаючи на різке похолодання, стан морської води не покращився.

«Маріупольська міська філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про результати моніторингових досліджень проб морської води за мікробіологічними показниками, відібраних 16 вересня в межах міських пляжів. Холерний вібріон не виявлено. Патогенна флора – Salmonella saintpaul виявлена в морській воді в контрольній точці відбору на пляжі Лівобережного району в районі водної станції «Наш куточок». Показники вірусного забруднення морської води не встановлені... В трьох з п’яти проб морської води індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) значно перевищував нормативний показник», – йдеться у повідомленні.

Найбільше забруднення по індексу ЛКП виявлено в контрольній точці відбору на пляжі Приморського району біля судноремонтного заводу та на пляжі Лівобережного району в районі вулиці Виноградної, 140 (Показник індексу ЛКП в цих точках відбору становив 2 400 000 на 1 дм куб та 240 000 на 1 дм куб відповідно, при нормі не більше 5000 на 1 дм куб).

В контрольній точці відбору на пляжі Приморського району біля готелю «Турист» індекс ЛКП становив 70 000 на 1 дм куб.

«Чистою була вода тільки на пляжі Приморського району біля кафе «RAFALE», – наголосили в міській раді.

Нагадаємо, у Росспоживнагляді 13 вересня винесли постанову про тимчасове обмеження купання на двох пляжах в Бахчисарайському районі і Севастополі.

Loading...