Медведчук: Епоха бідності не закінчилася, вона триватиме і в 2020 році

Віктор Медведчук. Фото 112.ua

В Україні не закінчилася епоха бідності, вона буде продовжуватися і наступного року.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ставлять запитання: скажіть, так у нас епоха бідності вже закінчилася? На жаль, я кажу, ні. Вона триває. І вона буде продовжуватися, в тому числі, в 2020 році. Це бачення нової влади", – сказав він.

Медведчук також вважає, що нова влада не завершить реформу у сфері освіти.

"Поки що це не видно, в тому числі з цього бюджету. Тому що там є окремі статті витрат. Звичайно ж, вони можуть бути виправлені, змінені, доповнені, під час підготовки до першого читання, остаточного затвердження, або до другого читання. Але сьогодні з приводу цих реформ це все недостатньо, тому що треба не на правоохоронну систему, не створювати нового репресивного апарату для придушення, в тому числі, опозиції, а треба думати, як поліпшити життя людей. У тому числі й система освіти, система охорони здоров'я, які сьогодні потерпають від недофінансування", – зазначив Медведчук.

Раніше народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін заявляв, що проект державного бюджету України на 2020 рік - це приниження вчителів, вихователів та дітей-сиріт.

Loading...