Новини » Економіка 20 вересня, 2019, 13:28
ІТ-аудит митниці завершать до кінця року, – Нефьодов
Максим Нефьодов. Фото: НБУ
Максим Нефьодов. Фото: НБУ

Державна митна служба до кінця року завершить ІТ-аудит та підготує стратегію щодо цифрової трансформації.

Про це під час Open Data Forum сказав голова Державної митної служби Максим Нефьодов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз ми перебуваємо на етапі ІТ-аудиту. Аудит повноцінно закінчиться до кінця року. До кінця року у нас буде стратегія щодо цифрової трансформації. Для митниці майже усе пов'язане з обробкою інформації. Інформаційні потоки визначають якість роботи всередині - виконання безпекових функцій, а також і для бізнесів та громадян», - сказав Нефьодов.

За його словами, у митниці є три точки контролю: обіг даних з міжнародними партнерами, блок фізичного контролю на кордоні, а також статистичний аналіз експорту та імпорту.

«Ми також подаємо законопроєкт з відкриття знеособлених даних на митниці. Ми хочемо відкривати усю інформацію - не порушуючи, звісно, комерційну таємницю», - відзначив Нефьодов.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про утворення Державної податкової (ДПС) та Державної митної служб (ДМС) шляхом реорганізації Державної фіскальної служби шляхом поділу. 6 березня 2019 року уряд затвердив положення про ДПС і ДМС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 10:48 :28