Новини » Економіка 20 вересня, 2019, 13:43
Гончарук: Приватизація в Україні була провалена через втручання політиків в роботу держорганів
Олексій Гончарук. Фото president.gov.ua
Олексій Гончарук. Фото president.gov.ua

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що саме через втручання політиків в роботу держорганів за останні роки приватизація в Україні була провалена.

Про це він сказав під час представлення нового голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка, трансляцію вів телеканал ZIK.

«Скажу одразу дуже просто. На мою думку за останні роки приватизація в Україні була провалена. Думаю, що з цим важко сперечатися, якщо подивитися на плани і на результати рік за роком. Я пов’язую це з тим, що в роботу держорганів дуже часто втручалися політики в поганому сенсі цього слова. Різні групи впливу, які були заінтересовані в тому, щоб підприємства продовжували перебувати ніби в державній власності, з одного боку, з іншого насправді їх розкрадали. Тобто на кожному підприємстві, як присоски, сидять свої групи впливу, клани – все це маж піти в минуле», – сказав Гончарук.

За його словами, президент поставив завдання навести лад в українській економіці.

«В нас дуже мало часу. Президент нам поставив завдання протягом місяця навести лад….Тому вже до кінця року всі ці історії мають піти в минуле. В наступному році нам потрібно, як мінімум, скласти амбітний план і його виконати, а як максимум вийти на систему ефективного управління і продажу держмайна», – додав прем’єр.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №1068 про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:45 :17