Новини » Економіка 20 вересня, 2019, 0:40
«Газпром» не виключає, що зуміє запустити «Північний потік-2» до кінця року

«Газпром» не виключає, що газопровід «Північний потік-2» буде введений в експлуатацію до кінця року попри те, що Данія досі не дала дозволу на будівництво у своїх територіальних водах.

Про це заявив глава «Газпрому» Олексій Міллер, повідомляє Європейська правда з посиланням на російське агентство ТАСС.

«На сьогодні ще рубікон не пройдений з однієї простої причини, що данська ділянка досить коротка і терміни будівництва становлять усього близько п’ять тижнів, тому, звичайно ж, шанс є. Побудовано понад 81% всієї протяжності газопроводу в двонитковому виконанні. У поточний період часу будівництво ведеться строго за графіком», – сказав він.

При цьому Міллер зазначив, що рішення влади Данії з прокладання морського газопроводу в економічній зоні Данії і раніше залишається ключовим питанням для проєкту.

Як повідомлялося, корабель Solitaire, який будує «Північний потік-2» — російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України — наблизився до морської економічної зони Данії, єдиної країни, через води якої мають прокласти трубопровід, яка ще не надала дозволу на його будівництво.

Зазначається, що до морської межі з Данією Solitaire дістанеться десь за місяць. Надалі корабель може «застрягнути» на тому місці, зупинивши будівництво трубопроводу.

«Ми зараз прямуємо до морського кордону Данії, а потім будемо очікувати на подальший розвиток проєкту, щоб прокласти трубопровід до Німеччини», — повідомив капітан корабля Solitaire Кенні Хоубен. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:44 :53