До дитсадків Чернівців поставляли небезпечний для здоров'я фальсифікат сиру

Прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора одного з підприємств, який постачав до садочків Чернівців неякісних продуктів харчування.

Зокрема встановлено, що у січні 2018 року управлінням освіти Чернівецької міської ради укладено договір з підприємством, яке запропонувало найвигіднішу пропозицію, щодо закупівлі сиру для потреб дошкільних навчальних закладів міста, повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Натомість, у порушення умов договору підприємство постачало до дитсадків сир, який відповідно до висновку експертизи харчових продуктів виявився фальсифікатом.

Споживання такого продукту є небезпечним для здоров’я, оскільки через високий рівень транс-ізомерів і накопичення їх в організмі може спричинити ,серцево-судинні, онкологічні та інші важкі захворювання.

Внаслідок неправомірних дій директора підприємства управлінню освіти Чернівецької міської ради спричинено збитків на суму понад 1,5 млн грн.

У ході досудового розслідування стосовно директора підприємства – постачальника товару обрано запобіжний захід - домашній арешт.

Також для забезпечення відшкодування спричинених збитків накладено арешт на належне йому майно.

Раніше, прокуратура Одещини повідомила про підозру головному інженеру готелю «Токіо Стар» у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки.

Loading...