Новини » Спорт 20 вересня, 2019, 22:07
«Дніпро-1» обіграв «Карпати» у стартовій грі восьмого туру Прем’єр-ліги
«Дубль» Владислава Супряги приніс перемогу СК «Дніпру-1» над «Карпатами» / ua-football.com

Восьмий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги розпочався домашньою перемогою «Дніпра-1» над львівськими «Карпатами» – 2:0.

Футбол. Чоловіки. Чемпіонат України-2019/2020. Прем’єр-ліга. Матч восьмого туру

СК «Дніпро-1» – «Карпати» (Львів) – 2:0 (1:0)

Голи: Владислав Супряга 27, Владислав Супряга 71 (пенальті).

СК «ДНІПРО-1»: Валерій Юрчук, Олександр Сафронов, Сергій Кравченко, Володимир Польовий, Олександр Сніжко (Арсеній Батагов 69), Ігор Когут (Сергій Булеца 80), Олександр Назаренко, Максим Лопирьонок, Олексій Чичиков, Владислав Супряга (Станіслав Куліш 90).

«КАРПАТИ»: Роман Підківка, Дмитро Кльоц, Крістіан Понде, Олександру Бойчук (Артем Козак 85), Владислав Дубінчак, Володимир Якимець (Кірил Кіріленка 64), Тім Халл, Олексій Ковтун, Марвін Мартінс, Сергій Вакуленко (Фране Войковіц 82), Жоао Діого.

Попередження: Ігор Когут 60, Володимир Польовий 63, Сергій Кравченко 79 – Сергій Вакуленко 68, Крістіан Понде 79.

Стартові 20 хвилин першого тайму зустрічі пройшли під гаслом футболу без центру поля. Обидві команди вилітали у швидкі атаки й намагалися довести їх до логічного завершення – і виходило гостро! Вже на 3-й хвилині зустрічі Понде вистрілив по воротах метрів з 23-х, відправивши м’яч в притірку з дальньою стійкою, а на 5-й Супряга відповів ударом низом з правого краю штрафного в руки Підківці. Після цього пройшло кілька хвилин без реальної гостроти, але на високих швидкостях в обидві сторони, пише football24.ua.

На 12-й хвилині Сафронов святкував взяття воріт Карпат, замкнувши подачу з правого флангу точним ударом в правий нижній кут, однак гол скасували через офсайд. «Леви» відповіли «дуплетом»: спочатку Дубінчак прорвався у штрафний, пробивши в ліву дев’ятку, а потім Халль вистрілив з правого краю карного майданчика під ближню стійку – в обох випадках господарів врятував Юрчук. Підопічні Дмитра Михайленка не залишалися у боргу, на 18-й хвилині організувавши момент із замиканням кросу у виконанні Назаренка метрів з шести – повз ворота! На 22-й же кутовий дніпровців призвів до пожежі та неточного удару Логінова з мінімальної відстані. Карпати ж мали дальній постріл Понде, але вийшло зависоко.

Карпати хоч і вибігали у контратаки, але це було пов’язано з індивідуальними діями; Дніпро-1 же йшов уперед системно, через злагоджені рухи й продумані комбінації. Одна з них на 27-й хвилині сталася в районі штрафного й завершилась голом Супряги – Владислав скористався відскоком і з розвороту пробив у дальній кут. На 30-й же подвоїти перевагу господарів міг Чичиков, але м’яч після його удару метрів з 22-х відправився точно у руки Підківці. Крім того, на 37-й хвилині постріл Когута з центру карного майданчика після рикошету від Мартінса заблокував Ковтун (можливо, рукою), однак наприкінці першого тайму Логінов ледь не зробив гостям подарунок, зрізавши флангову подачу у власні ворота – м’яч просвистів над поперечиною.

Наскільки шикарним був перший тайм, настільки ж жахливим був початок другого. Команди скотилися до позиційної боротьби на невисоких швидкостях, зовсім не створюючи моментів. Єдиний небезпечний епізод у стартові 20 хвилин створили Карпати, та й той виявився випадковим: Діогу змістився з лівого флангу на лінію штрафного й спробував пробити, але м’яч зрикошетив точно на правий край карного майданчика під удар Мартінсу – той пробив, а Юрчук парирував. От і всі «родзинки».

На 60-х хвилинах побільшало фолів – арбітр Денис Шурман в цей період видав аж три жовті картки. Ймовірно, це дещо розізлило команди. Першими прокинулись Карпати, які на 67-й хвилині провели класну флангову атаку з подачею Дубінчака точно на голову Понде – Крістіан пробив головою, запустивши м’яч прямісінько над поперечиною. СК Дніпро-1 же відповів на 70-й, несподівано для всіх заробивши пенальті після навісу зі штрафного – Ковтун необережно поборовся за відскок, порушивши правила. Супряга з «точки» був влучним. 2:0.

Карпати великими силами пішли уперед, але нічого гострішого за низку перехоплених дніпровцями кросів «зелено-білим» створити ніяк не вдавалося. СК Дніпро-1 же на 77-й хвилині був близьким до третього голу: після подачі з кутового Батагов головою пробив у дальній кут, але Халль виніс м’яч із лінії воріт. Карпати моментально вибігли у контратаку 2-в-2, в завершенні якої метрів з 20-ти потужно пробив Діогу – м’яч зрикошетив від захисника й влучив у поперечину! Ще за хвилину на полі сталася сутичка, спровокована грубим підкатом Понде. Денис Шурман мав виписувати Крістіану червону картку, але обмежився попередженнями.

Ендшпіль поєдинку виявився доволі цікавим. СК Дніпро-1 намагався підловити суперника на контратаці, що ледь не вдалося на 87-й хвилині після прострілу Назаренка на дальню стійку – Булеці до замикання не вистачило півсекунди. Карпати ж намагалися врятуватися: так, на 86-й з лівого краю штрафного пробив Діогу, а на 89-й з протилежної частини карного майданчика вистрілив Понде – в обох випадках м’яч спіймав Юрчук. Зрештою, забити бодай один гол львів’янам так і не вдалося. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу господарів.

Таким чином, СК Дніпро-1 набрав 11 очок і піднявся на п’яту позицію в турнірній таблиці. Карпати, маючи в активі лише 8 залікових балів, опустилися на дев’яту сходинку.

2019-10-21 23:07 :50