Новини » Світ 20 вересня, 2019, 16:37
​Білорусь спростить візовий режим із ЄС
<nbsp;>

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко схвалив проєкти угод щодо спрощення візового режиму і реадмісії з Європейським Союзом.

Про це заявив прессекретар Міністерства закордонних справ Білорусі Анатолій Глаз, повідомляє БЕЛТА.

"Главою держави прийнято рішення, яке сьогодні буде опубліковано, про підписання угод з Європейським союзом про спрощення видачі віз та про реадмісію. Це непросте рішення. Президент Білорусі прийняв його, розуміючи високу значимість мобільності для громадян нашої країни, і тільки після ретельної оцінки всіх можливих ризиків і наслідків ", - сказав Глаз. 

Як зазначається, у проєкті угоди про реадмісію закріплено надання Білорусі дворічного перехідного періоду стосовно реадмісії громадян третіх країн. У проєкті спільної декларації до угоди міститься зобов'язання Євросоюзу про надання країні технічної та фінансової підтримки в цій галузі.

Угода про спрощення візового режиму між Білоруссю і ЄС передбачає зниження вартості "шенгену" з 60 до 35 євро і прийняття рішення про видачу візи в термін до 10 днів (в разі додаткової перевірки строк може збільшитися до 30 днів).

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки та Республіка Білорусь ухвалили рішення про відновлення дипломатичних представництв на рівні послів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:08 :18