Новини » Події Читать эту новость на русском

Адвокат Белька повідомив, чи є охочі внести 288 тис. грн застави за "мінера" мосту

ZIK

Наразі охочих внести 288 тисяч гривень застави за колишнього учасника АТО Олексія Белька, який погрожував підірвати міст Метро у столиці, не було.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив адвокат Олексія Белька.

Адвокат вважає рішення суду, який обрав як запобіжний захід тримання Олексія Белька під вартою упродовж 60 днів з правом застави, суворим запобіжним заходом.

"У нас тяжкість обвинувачення, саме собою, не найлегша, однак є багато підстав, які дозволяли застосувати більш м’який запобіжний захід", – сказав адвокат Олексія Белька.

Він також повідомив, що, якби суд дозволив взяти його підзахисного на поруки, то його доправили б до Центрального військового госпіталю для лікування. А надалі, переконаний він, питання щодо житла було б вирішене.

Нагадаємо, Дніпровський райсуд Києва обрав запобіжний захід колишньому учаснику АТО Олексію Бельку, який погрожував підірвати міст Метро у столиці. Його взяли під варту на два місяці.

Нагадаємо, близько п’ятої години по полудні 18 вересня стало відомо, що на столичному мосту Метро чоловік погрожував підірвати конструкцію та деякі державні установи. На місце події відразу виїхали правоохоронці. Вони намагалися вести зі зловмисником перемовини, але згодом вирішили вдатися до штурму, під час котрого чоловіка затримали.

Керівник столичної поліції Андрій Крищенко згодом заявив, що Олексія Белька, який погрожував підірвати міст Метро у Києві, не будуть звинувачувати у підготовці теракту.

Більше про цю подію читайте у нашому великому матеріалі: Теракт чи протест: Хто і чому намагався підірвати міст Метро у Києві.

Loading...