Як Рада працюватиме над Держбюджетом-2020: опубліковано графік розгляду проєкту

Верховна Рада. Фото Миколи Лазаренка/president.gov.ua

Верховна Рада України планує до 1 грудня ухвалити проєкт Державного бюджету на 2020 рік, до цього парламент та уряд працюватимуть над ним згідно з орієнтованим графіком.

Графік розгляду документу опубліковано на сайті Верховної Ради.

Попередній проєкт Державного бюджету України на 2020 рік  був зареєстрований 15 вересня, а 16 березня текст документу було надано народним депутатам для ознайомлення.

20 вересня має відбутись представлення Кабміном проєкту Держбюджету-2020 Верховній Раді.

Не пізніше 1 жовтня триватиме розгляд проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік народними депутатами та Комітетами, формування пропозицій до законопроекту та направлення їх до Комітету з питань бюджету.

Не пізніше 15 жовтня Комітет з питань бюджету розгляне пропозиції народних депутатів і Комітетів до проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік, висновків Рахункової палати, підготовка висновків та пропозицій до законопроекту, а також таблиці пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи.

16 (17) жовтня очікується надання народним депутатам Висновків і пропозицій Комітету з питань бюджету до проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік, а також таблиці пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи.

18 жовтня відбудеться розгляд та прийняття проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік у першому читанні на пленарному засіданні Верховної Ради (схвалення Бюджетних висновків Верховної Ради).

21 жовтня – 3 листопада відбуватиметься підготовка Кабінетом Міністрів України за участю уповноважених представників Комітету з питань бюджету проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік до другого читання відповідно до Бюджетних висновків Верховної Ради.

Не пізніше 3 листопада відбудеться подання Кабінетом Міністрів України проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік, підготовленого до другого читання (разом з відповідними супровідними документами до нього).

4 (5) листопада планується надання народним депутатам поданого Кабінетом Міністрів України проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік, підготовленого до другого читання (разом з відповідними супровідними документами до нього).

4 – 14 листопада триватиме розгляд Комітетом з питань бюджету підготовленого до другого читання проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік та підготовка висновку щодо врахування у цьому законопроекті Бюджетних висновків Верховної Ради

15 листопада відбудеться розгляд та прийняття проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік у другому читанні на пленарному засіданні Верховної Ради.

Не пізніше 25 листопада (у разі ухвалення Верховною Радою відповідного рішення) відбуватиметься підготовка Комітетом з питань бюджету проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік до третього читання (порівняльної таблиці статтей законопроекту, розгляд яких перенесено на третє читання, і остаточної редакції законопроекту.

Не пізніше 1 грудня, у разі прийняття Верховною Радою відповідного рішення, відбудеться розгляд та ухвалення проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік у третьому читанні та в цілому як закону на пленарному засіданні Верховної Ради.

Раніше ми розповідали, якими пріоритетними будуть напрямки Державного бюджету на 2020 рік. Ознайомитись детальніше з цією інформацією можна у матеріалі за посиланням.

Loading...