В офісі Адамовського проводять обшуки у справі про шахрайство, - ЗМІ

Сьогодні, 19 вересня, правоохоронці провели обшуки за кількома адресами, зокрема в офісі відомого бізнесмена Андрія Адамовського в Рильському провулку, де шукали документи та докази щодо справи про шахрайство.

Про це повідомляє Антикор

Згідно з повідомленням, прокуратура підозрює фірму «Норіус компані» в оформленні фіктивного договору заднім числом. Договір передбачав заставу і переуступку прав на вимогу майна з банком «Камбіо», а також деякими іншими суб'єктами підприємницької діяльності. 

Як зазначається, у грудні 2014 року Нацбанк визнав «Камбіо» неплатоспроможним і ввів туди тимчасову адміністрацію. У 2018 році Фонд гарантування вкладів продав через публічний аукціон пакет вимог щодо заставного майна.  

Лише після продажу та оформлення відповідних договорів з'явилося ТОВ «Норіус компані» і пред'явило свій договір від вересня 2014 року, в якому саме ця компанія отримувала права на відповідне майно. Оскільки раніше ні Фонд гарантування вкладів, ні інші уповноважені органи даного договору не бачили, виникли підозри з приводу походження цього документа. 

Слід зауважити, що бенефіціаром «Норіус компані» вважають В. Лецкана, який раніше фігурував в юридичних спорах А. Адамовского. Сума претензій у цій справі складає 17 мільйонів, що для бізнесменів подібного рівня не є критичним. Однак під час обшуків і слідчих дій можуть бути виявлені і інші документи,які стосуються справ зовсім вже іншого масштабу.

Loading...