Новини » Події 19 вересня, 2019, 19:56
Прокуратура повідомила підозру головному інженеру готелю «Токіо Стар»

Прокуратура Одещини повідомила підозру головному інженеру готелю «Токіо Стар» у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки.

З’ясовано, що з 2009 року він відповідав за справність систем та підбір для роботи осіб, які мали ремонтувати сантехнічне і електричне обладнання. Керував роботою цих вказаних осіб, повідомляє пресслужба прокуратури Одеської області.

Відповідно до інформації з перевірок органів Держслужби з надзвичайних ситуацій господарська діяльність закладу роками велася з суттєвими порушеннями пожежної безпеки, та у 2012 році через це роботу готелю було зупинено.

 Упродовж 2013-2018 років, щоб завадити перевіркам контролюючих органів та припиненню незаконної діяльності готелю, власниками здійснено низку правочинів з метою забезпечення діяльності цього закладу під виглядом нових суб’єктів господарювання.

У липні цього року у готелі неодноразово спрацьовувати автомати захисту електрообладнання, однак заходів для встановлення причин неполадок та їх усунення вжито не було. 

Нагадаємо, 13 вересня Київський районний суд Одеси арештував адміністратора готелю «Токіо Стар» без права на заставу, в якому внаслідок пожежі загинули 9 осіб.

У кінці серпня прокурор назвав офіційну причину смертельної пожежі в одеському готелі «Токіо Стар». 

Пожежа, у якій загинули дев’ятеро осіб, сталася в ніч з 16 на 17 серпня. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 08:11 :23