Підпали і наїзд на Гонтареву: Експерт вказав на дивний збіг подій

ZIK

Допоки в українських правоохоронців не було питань до ексголови НБУ Валерії Гонтаревої, вона абсолютно спокійно мешкала у Лондоні.

Про це в ефірі програми "Правила життя" на телеканалі ZIK заявив економічний і політичний експерт Юрій Гаврилечко.

Експерт не виключає, що у подіях навколо пані Гонтаревої присутній "своєрідний спектакль".

"Допоки в українських правоохоронних органів не було претензій до пані Гонтаревої, вона абсолютно спокійно мешкала у Лондоні, її ніхто не збивав, не чіпав, тут нічого не палилося. І ось тільки з’явилися претензії, тільки почали викликати на допит, тут і машина збила. Потім виявилося, що вона постила фото з лікарні, але, перепрошую, це було постановочне фото, де, відповідно, були непрацюючі технічні засоби, де була палата на інше ім’я", – заявив Юрій Гаврилечко.

Він нагадав, що потім пані Гонтаревій спалили авто, згодом, з його слів, за тією ж схемою згорів будинок, де зазвичай було кілька охоронців, проте на момент підпалу чомусь виявився тільки один.

"Це не конспірологія, а реаналіз фактів дає підстави відсотків на 99 стверджувати, що все це – своєрідний спектакль", – заявив Юрій Гаврилечко.

Як повідомляли, у ніч з 16 на 17 вересня у заміському будинку колишньої очільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої на Київщині сталася пожежа.

Нагадаємо, наприкінці серпня Валерія Гонтарева потрапила у дорожньо-транспортну пригоду у Лондоні: її збило авто.

Loading...