Новини » Політика 19 вересня, 2019, 18:12
НАЗК скерувало до суду 12 адмінпротоколів через порушення термінів декларування
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 12 протоколів стосовно 4 суб’єктів декларування за порушення термінів подання декларації, повідомлень про суттєві зміни у майновому стані та про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента.

Про це повідомляє пресслужба агентства.

«Національне агентство встановило, що депутат Бориспільської районної ради Київської області Олександр Зубчук не подав до Єдиного державного реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після придбання автомобіля AUDI SQ7 2017 року випуску вартістю 3,9 млн грн та отримання доходу від продажу автомобіля BMW X6 2017 року випуску в розмірі 149 тис. гривень. Депутат також не подав відповідні повідомлення, отримавши проценти від депозитного вкладу на суму понад 1 млн грн та страхове відшкодування на суму понад 609 тис. гривень», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що депутат Волинської обласної ради Сергій Леонтьєв несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після п’яти випадків отримання доходу від зайняття підприємницькою діяльністю (продажу транспортних засобів) на суму від 218 тис. грн до 436 тис. грн, а також після придбання транспортного засобу (вантажного сідлового тягача) вартістю 332 тис. гривень.

Крім того, з порушенням 10-денного терміну повідомила Національне агентство про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента другий секретар Посольства України в Республіці Польща Юлія Бородій. Нагадаємо, що Порядок інформування Національного агентства про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента затверджено рішенням НАЗК.

За даними НАЗК, складено протокол стосовно старшого консультанта відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України Тараса Романюка, який із запізненням подав щорічну декларацію за 2018 рік.

«Відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП, а за несвоєчасне подання декларації – частиною першою цієї статті», – наголосили у відомстві.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки умисного неподання декларацій трьома колишніми працівниками Управління патрульної поліції в місті Дніпрі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:18 :36