Новини » Політика 19 вересня, 2019, 11:14
Нардеп Павленко: Рада намагається зберегти наявний склад Нацради з телерадіомовлення
Юрій Павленко
Юрій Павленко

Народний депутат України від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Павленко прокоментував законопроєкт про призначення та звільнення членів Нацради з телерадіомовлення.

Свою думку він висловив під час брифінгу у Раді, трансляцію вів телеканал ZIK.

«Верховна Рада замість того, щоб відповідно до закону про Національну раду (статей 4,5) а також регламенту, припинити повноваження тих членів Національної ради в яких закінчився 5-річний термін і оголосити конкурс, намагаються цим законом законсервувати ситуацію, фактично зберегти існуючий склад», – заявив Павленко.

За його словами, саме тому фракція «Опозиційної платформи – За життя» звернулася до керівництва Верховної Ради не займатися створенням нових законів та процедур, а виконати передбачені законом вимоги – припинити повноваження трьох членів Нацради і оголосити новий конкурс.

«Нажаль якщо цей законопроект буде ухвалений, то це поставить незалежний конституційний орган в повну залежність від Ради і президента і він стане повністю контрольований однією політичною силою. А це шлях до узурпації і згортання свободи слова….», – додав нардеп.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт №2036 про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 17:58 :15